Viskas, ką jums reikia žinoti apie stiklų tamsinimas

Pastaruoju metu mūsų šalyje draudžiama padaryti automobilio stiklą plėvele, kurios našumas mažesnis nei 75% šviesos. Leidžiama patamsinti galinių durų stiklą ir patį galinį langą. Priekinio stiklo arba priekinio durų stiklas turi būti labai skaidrus. Tačiau ne visi vairuotojai atsistatydino į šį draudimą ir dar eiti su tamsintas automobilių stiklai.

Palyginti neseniai, naujas elektroninis reguliuojamas stiklu tamsinimas buvo pakeista standartiniu atspalvių. Jis puikiai slepia nuo smalsių akių visi, kad yra viduje automobilio interjerą, taip pat be problemų galės praeiti už šviesos pralaidumo koeficientas testas, kuris taip mėgsta tikrinti eismo policijos inspektoriai. Šiame straipsnyje jūs išmoksite daug naudingos informacijos apie reguliuojamas jautrūs.

Profesionalus langų tamsinimas

Stiklų tamsinimas automobilių – tai yra labai sunkus procesas, o tai reiškia profesionalų veiksmus pagal nustatytą technologiją specialios plėvelės taikymo. Šio filmo taikymo proceso laikymasis reiškia šiuos reikalavimus:

  •  Darbas su tamsintas filmas taikymo turėtų būti atliekamas gerai apšviestoje ir švarioje patalpoje, kad būtų išvengta dulkių nusėsčia ant stiklo ar plėvelės;
  •  Prieš stiklą mechaniniai įrankiai turi būti apdorojami specialiais cheminiais veiksniais, iš įvairių taršos rūšių;
  •  Turi būti atsižvelgta į toninių paviršių parametrus ir filmo technines savybes, kad būtų išvengta santuokos Nanenenia procese;
  • Pritaikius tonuotą plėvelę, stiklo apdaila (šiltuoju laiku – iki 5 dienų, žiemą-iki 7 dienų) nerekomenduojama, siekiant geriau suimti plėvelę su paviršiumi.

Tonavimo mašina gali būti padaryta nepašalinant apdailos rengiant specialius šablonus taikymo. Tokių šablonų gamyba atliekama naudojimo vietoje naudojant specialius peilius, nepažeidžiant stiklo paviršiaus.

  • Šiandien yra šių tipų filmus:
  • Nemetalizuotas poliesteris;
  • Metalizuotas (dažytas poliesteris su metaliniu papildymu);

Iš pirmo žvilgsnio, nėra šių filmų skirtumo jūs nematote, bet laiko viskas yra įdiegtos, filmai turi skirtingą matomumą nuo interjero, išperimo greitis ir apsaugos interjeras nuo šildymo.

Kai kurie vairuotojai stengiasi atlikti šią procedūrą patys. Bet neteisingas pasirinkimas filmo ir jo neteisingą taikymą lemia tai, kad filmas yra neteisingai, patinimas, pertraukos, pagal filmo užsikimšusi dulkių, purvo ir, galų gale, toks Tonavimas nereiškia, kad automobilis geriau. Nebandykite taupyti savo automobilį, tai geriau paklausti profesionalai.